1.liga - TJ Pankrác A - 2017/18
TJ Pankrác - Sokol Vršovice 6 : 2

1.liga západ, 11.kolo, hráno 21.4.2013

TJ Pankrác 22596 : 22225Sokol Vršovice
Jirovský Miloš 24531 : 0 2380Sodoma Jan
Svoboda Svatopluk2334½ : ½2284Svatoš Jan
Polášek Jaroslav 23141 : 0 2260Matras Ondřej
Gregor Jiří 22611 : 0 2252Šeleljo Daniel
Pešout Jan 22351 : 0 2167Srba Milan
Vokoun Jan 2208½ : ½2194Markovič Milan
Kratochvíl Jakub 2140½ : ½2144Kohout Vratislav
Plešek Jiří 2130½ : ½2116Toulec Stanislav

V posledním kole jsme hostili poslední družstvo tabulky. Vršovice byly již jistým sestupujícím, nám šlo o páté místo. Průběh zápasu byl jednoznačný, ani v jedné partii jsme nebyli ohroženi. K překvapení naopak došlo na úkor vedoucí Holdie, která nezvládla zápas s Budějovicemi a tak do extraligy postupuje ERA. Do II. ligy sestupují tři družstva z Prahy / Vršovice, Kobylisy a Vyšehrad /, nahradí je Karlovy Vary, Chrudim a OAZA. O tom, kdo sestoupí z extraligy a kdo se stane mistrem, rozhodnou až poslední tři kola, která se hrají soustředěně od 26. dubna v Ostravě.

Jára Kroužel, 21.04.2013

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

ŠK Města Lysá nad Labem - TJ Pankrác

21.10.2018


2.

TJ Pankrác - SK OAZA Praha

11.11.2018


3.

ŠK Dopravní podnik Praha - TJ Pankrác

25.11.2018


4.

QCC České Budějovice - TJ Pankrác

9.12.2018


5.

TJ Pankrác - 2222 ŠK Polabiny „B“

6.1.2019


6.

TJ Dukla Praha - TJ Pankrác

20.1.2019


7.

TJ Pankrác - ŠK ZIKUDA Turnov „B“

3.2.2019


8.

TJ Neratovice - TJ Pankrác

17.2.2019


9.

TJ Pankrác - Šakal Kozolupy

3.3.2019


10.

ŠK Sokol Vyšehrad - TJ Pankrác

24.3.2019


11.

TJ Pankrác - TJ Slavia Hradec Králové

7.4.2019


Rozpis zápasů pro sezónu 2018/19

Tabulka systému přeskakování

Pořadí

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

TJ Neratovice







2.

Šakal Kozolupy







3.

ŠK Sokol Vyšehrad







4.

TJ Slavia Hradec Králové







5.

ŠK Města Lysá nad Labem







6.

SK OAZA Praha







7.

ŠK Dopravní podnik Praha







8.

TJ Pankrác







9.

2222 ŠK Polabiny „B“







10.

TJ Dukla Praha







11.

ŠK ZIKUDA Turnov „B“







12.

QCC České Budějovice







Tabulka 2018/19

Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 1.liga západ

Výsledky na webu Chess-Results: www.chess-results.com - 1.liga západ

 
1/2-1/2
 - 
 ()
chess games viewer from the pgn4web project


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Jirovský

1

-

1

-

1

1

1

1

1

1

1

1,00

9

5,0

1

Jirovský

2.

Svoboda

2

-

2

1

2

-

2

2

2

2

2

1,89

9

4,5

0

Svoboda

3.

Polášek

-

1

3

-

3

2

3

3

3

3

3

2,67

9

5,0

1

Polášek

4.

Doležal

-

2

4

2

4

3

4

4

4

4

4

3,50

10

5,5

1

Doležal

5.

Soural

3

3

5

3

5

4

5

5

5

5

5

4,36

11

4,0

-3

Sokolov

6.

Ištoňa

4

-

6

4

-

5

-

6

-

6

-

5,17

6

3,0

0

Ištoňa

7.

Sokolov

-

4

-

5

6

6

6

-

6

-

6

5,57

7

4,5

2

Soural

8.

Matras

-

5

7

6

7

7

7

7

7

-

7

6,67

9

5,0

1

Matras

9.

Postupa P.

5

6

8

7

8

8

-

8

8

7

8

7,30

10

5,0

0

Plešek

10.

Plešek

6

7

-

8

-

-

8

-

-

-

-

7,25

4

2,0

0

Postupa P.

11.

Vokoun

7

8

-

-

-

-

-

-

-

8

-

7,67

3

0,0

-3

Petr

12.

Pešout

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-





Vokoun

13.

Petr

8

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8,00

1

0,5

0

Pešout

14.

Postupa M.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-





Postupa M.

15.

Klecker

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-





Klecker

16.

Kratochvíl

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-





Kratochvíl

17.

Kroužel

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-





Kroužel