1.liga - TJ Pankrác A - 2018/19
TJ Pankrác - Sokol Vršovice 6 : 2

1.liga západ, 11.kolo, hráno 21.4.2013

TJ Pankrác 22596 : 22225Sokol Vršovice
Jirovský Miloš 24531 : 0 2380Sodoma Jan
Svoboda Svatopluk2334½ : ½2284Svatoš Jan
Polášek Jaroslav 23141 : 0 2260Matras Ondřej
Gregor Jiří 22611 : 0 2252Šeleljo Daniel
Pešout Jan 22351 : 0 2167Srba Milan
Vokoun Jan 2208½ : ½2194Markovič Milan
Kratochvíl Jakub 2140½ : ½2144Kohout Vratislav
Plešek Jiří 2130½ : ½2116Toulec Stanislav

V posledním kole jsme hostili poslední družstvo tabulky. Vršovice byly již jistým sestupujícím, nám šlo o páté místo. Průběh zápasu byl jednoznačný, ani v jedné partii jsme nebyli ohroženi. K překvapení naopak došlo na úkor vedoucí Holdie, která nezvládla zápas s Budějovicemi a tak do extraligy postupuje ERA. Do II. ligy sestupují tři družstva z Prahy / Vršovice, Kobylisy a Vyšehrad /, nahradí je Karlovy Vary, Chrudim a OAZA. O tom, kdo sestoupí z extraligy a kdo se stane mistrem, rozhodnou až poslední tři kola, která se hrají soustředěně od 26. dubna v Ostravě.

Jára Kroužel, 21.04.2013

kolo

zápas

datum

výsledek

1.

ŠK Města Lysá nad Labem - TJ Pankrác

21.10.2018

3,5 : 4,5

2.

TJ Pankrác - SK OAZA Praha

11.11.2018

5,5 : 2,5

3.

ŠK Dopravní podnik Praha - TJ Pankrác

25.11.2018

3 : 5

4.

QCC České Budějovice - TJ Pankrác

9.12.2018

5,5 : 2,5

5.

TJ Pankrác - 2222 ŠK Polabiny „B“

6.1.2019


6.

TJ Dukla Praha - TJ Pankrác

20.1.2019


7.

TJ Pankrác - ŠK ZIKUDA Turnov „B“

3.2.2019


8.

TJ Neratovice - TJ Pankrác

17.2.2019


9.

TJ Pankrác - Šakal Kozolupy

3.3.2019


10.

ŠK Sokol Vyšehrad - TJ Pankrác

24.3.2019


11.

TJ Pankrác - TJ Slavia Hradec Králové

7.4.2019


Rozpis zápasů pro sezónu 2018/19

Tabulka systému přeskakování 2018/19

Pořadí

Družstvo

V

R

P

Body

Skóre

Partie

1.

TJ Pankrac

3

0

1

9

17,5

9

2.

QCC Ceske Budejovice

3

0

1

9

17,0

10

3.

SK Sokol Vysehrad

2

2

0

8

18,0

11

4.

SK Dopravni podnik Praha

2

1

1

7

17,5

8

5.

2222 SK Polabiny

1

3

0

6

19,0

13

6.

TJ Neratovice

2

0

2

6

17,0

11

7.

SK Zikuda Turnov B

1

2

1

5

16,0

9

8.

SK OAZA Praha

1

1

2

4

16,0

9

9.

TJ Sakal Kozolupy

1

1

2

4

14,5

10

10.

TJ Slavia Hradec Kralove

1

1

2

4

13,0

7

11.

SK Mesta Lysa nad Labem

0

2

2

2

15,0

9

12.

SO TJ Dukla Praha

0

1

3

1

11,5

6

Tabulka 2018/19

Výsledky na webu ŠSČR: www.chess.cz - 1.liga západ

Výsledky na webu Chess-Results: www.chess-results.com - 1.liga západ

 
1/2-1/2
 - 
 ()
chess games viewer from the pgn4web project


jméno

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

koef.

partií

bodů

+body

nové poř.

1.

Jirovský

1

1

1

-








1,00

3

1,5

0

Jirovský

2.

Svoboda

2

-

2

1








1,67

3

1,5

0

Svoboda

3.

Polášek

3

2

3

-








2,67

3

2,0

1

Polášek

4.

Doležal

4

3

-

2








3,00

3

2,0

1

Doležal

5.

Sokolov

5

4

4

3








4,00

4

2,5

1

Sokolov

6.

Ištoňa

-

-

-

-












Soural

7.

Soural

-

5

5

4








4,67

3

2,0

1

Postupa

8.

Gregor

6

6

6

-








6,00

3

1,0

-1

Gregor

9.

Matras

7

7

7

-








7,00

3

1,5

0

Plešek

10.

Postupa

8

8

8

5








7,25

4

3,0

2

Matras

11.

Plešek

-

-

-

6








6,00

1

0,0

-1

Pešout

12.

Vokoun

-

-

-

-












Petr

13.

Pešout

-

-

-

7








7,00

1

0,5

0

Ištoňa

14.

Petr

-

-

-

8








8,00

1

0,0

-1

Vokoun

15.

Klecker

-

-

-













Klecker

16.

Kratochvíl

-

-

-













Kratochvíl